Neden Q-Cotton

1.Adım : İplik;
Ürünlerimizde, piyasanın en değerli uzun elyaflı pamuklarından üretilmiş iplikleri tercih ediyoruz. Böylece ürünlerimizim yüksek kalitesini ve performansını işin başlangıcında garanti altına alıyoruz.
2.Adım: İplik Numarası ve Dokuma Sıklığı;
Bir kumaşın kalitesini belirleyen en önemli faktördür. Ürünlerimizde ne30 – 80 numara arası iplikler kullanıyoruz. Dokuma sıklığı olarak da kumaş türüne göre 145 – 300 tc uyguluyoruz. Kumaşlarımızda yumuşak bir dokunuş, eşsiz bir ferahlık ve yüksek konfor için...
3.Adım: Terbiye;
Kumaşlarımız final aşamasında, dokuma ve iplik kalitesinin sürekliliği ve sağlıklı bir kullanımı için çeşitli apre ve boya işlemlerinden geçer. Yıkama, kasarlama, merserize, sanfor bunlardan sadece bir kısmıdır. Tüm bu işlemlerde uluslar arası sertifikalara sahip, doğa, çevre ve insan dostu ürünler ve prosesler uygulanmaktadır.
4.Adım: Türk Malı;
Son dokunuşda, nevresimlerimizde tüm kalite unsurlarını mükemmel türk işçiliği ile buluşturuyoruz. Yüzyıllar önce orta asyada başlayıp bugünkü türkiye sınırlarına taşınan, çetin doğa şartlarına dayanıklı uzun ömürlü ürünler üretim anlayışımız işçilik kalitemizin çatı unsurudur.

yükleniyor..